Internetowy wir

Dzieje się

Dzieje się

To już prawie miesiąc bez wpisów. Ale co tu dużo pisać, dzieje się! Cierpliwości mi też brak do przerzucania wpisów na terminy późniejsze – także od następnego tygodnia zaczynamy wpisy z większą częstotliwością i poukładaną tematyką.

Prawda jest taka, że połączenie tych wszystkich zawirować w życiu nie jest proste. I choć uważam się za genialnego plannera w akcji – nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Na pewno znacie ten zawód i poczucie zawalenia terminu.

O własnej firmie opowiem później – obiecuję – a mam dla Was tipy z życia wzięte. Przechodzę przez to wszystko każdego dnia teraz – zapisuje porażki i przyczyny by nie powielać błędów. No dobrze, może i błędami się podzielę i stworzymy tutaj dział typu “perfect business plan”.

A co się dzieje?

DigiTrends – stronka firmowa hula, ale na pozycjonowanie nigdy nie ma czasu – ustalam change timing i już

DigiTrends na Facebooku – wsparcie social media już jest, ale dużo pracy przed nami

i tu możecie się zapytać o powód opóźnień, ku naszemu zaskoczeniu już pierwsze zlecenia poszły w ruch (narzekać nie mogę), ale realizując zlecenia, odstawiamy na bok potrzeby naszej strony i realizacja strategii social media idzie w odstawkę.

u musicie obejrzeć nasze dzieło, mówi o nas wiele, może i mnie się tam dopatrzycie, pokazujemy coś innego, i ten kolor żółty – sama wybrałam.

https://youtu.be/LukpkD94Mos

Komentarze
To Top