Ekran-papier

Mini haul książkowy

Mini haul książkowy

W związku z rozpoczęciem nowej pracy, stricte w marketingu, poszukiwałam pozycji książkowym, które mogłyby podnieś moje kwalifikacje. Nie od dziś wiadomo, że pisanie treści w języku polskim nie jest moją mocną stroną, ale skoro tylko umysł nas ogranicza – czas popracować nad swoimi zdolnościami copywriterskimi;] Zadania związane, z wykonywaną pracy wymagają dwóch podstawowych cech, jest to kreatywność i umiejętne pisanie, a więc do dzieła.

COPYWRITING, JAK SPRZEDAWAĆ SŁOWEM, Empik 37,49 zł
Copywriting

 

„No to Frugo”, „Żubr występuje w puszczy”, „Zawsze Coca-Cola” czy „Nike. Just do it!” to klasyczne już przykłady copywriterskich złotych strzałów. Chciałbyś tworzyć podobnie chwytliwe i błyskotliwe hasła reklamowe? Chcesz być mistrzem perswazyjnych tekstów, które przełożą się na konkretne efekty sprzedażowe? Pragniesz tworzyć komunikaty, którym nie oprze się żaden odbiorca? Sięgnij po tę książkę!

– Dowiesz się, na czym polega magia sloganów i jaki jest sekret namingu.
– Nauczysz się sprawnie i precyzyjnie dostosowywać teksty reklamowe do konkretnego medium (prasa, radio, telewizja, internet).
– Poznasz skuteczne triki i wskazówki dotyczące tworzenia wartościowych treści w serwisach społecznościowych na czele z Facebookiem.
– Zaczniesz umiejętnie wykorzystywać techniki perswazyjne w przekazie reklamowym.
– Zostaniesz kreatorem słowa, który potrafi uświadomić odbiorcy ukryte potrzeby i kreować gusta.

O autorach:
Dorota Jędrzejewska – redaktor kreatywna, entuzjastka content marketingu. Jej specjalizacja to media społecznościowe i blogowanie.
Rafał Niemczyk – dziennikarz, copywriter. Specjalizuje się w copywritingu internetowym. Jest laureatem kilku konkursów literackich. Od 2011 r. prowadzi z Dorotą pracownię copywritingu.


OBUDŹ SWOJA KREATYWNOŚĆ, EMPIK 29,49 zł

Obudź swoją kreatywność

 

Chcesz być bardziej kreatywny? Pragniesz tworzyć, ale nie wierzysz w swoje możliwości? Czujesz się wypalony i marzysz o pracy, która przyniesie Ci satysfakcję? A może jesteś człowiekiem renesansu, który ma wiele pasji i nie wie, jak je połączyć?

Z pomocą tej książki:

  • Odbędziesz podróż w głąb siebie, której celem jest aktywacja Twojego potężnego twórczego potencjału.
  •  Dowiesz się, jak myśleć kreatywnie, docenisz atuty swojego typu osobowości, odkryjesz różnorodne inteligencje.
  • Poznasz sposoby radzenia sobie z negatywnym myśleniem, lękiem i samokrytyką.
  • Odkryjesz dwie życiowe postawy, lifeventure i artventure, które pomogą Ci spełniać największe marzenia. Zrozumiesz, na czym polega sekret fascynacji innymi osobami.
  • Poznasz każdy etap procesu kreacji oraz trzydzieści skutecznych sposobów aktywowania twórczego potencjału.
  • Obudzisz w sobie pasję, zachwyt i ciekawość świata.

Twoje życie może być fascynującą przygodą. Skorzystaj z naturalnego daru, jakim jest kreatywność, i doświadczaj spełnienia w każdej sferze życia.

Komentarze
To Top