MiszMasz

Szkolić innych i mieć mega satysfakcję – Marzenie 21.

Szkolić innych i mieć mega satysfakcję - Marzenie 21.

21.Szkolić innych i mieć mega satysfakcję.

Zaczęła się przygoda, 22 luty, godz.9:45, zostałam wykładowcą – marzenie spełnione.

1. Przedmiot
E-marketing – materiał rozłożony tematycznie na 10 spotkań. Ułożony przeze mnie plan zawiera zarówno informacje o stronach internetowych, ecommerce, jak i email marketing czy social media. Czyli marketing internetowy w pigułce – stworzyłam najbardziej optymalne połączenie teorii i praktyki. Fun najważniejszy. I z takim nastawieniem zgodziłam się na prowadzenie tych zajęć.

2.Częstotliwość
Zajęcia trwają 1,5 godziny i odbywają się co tydzień do końca kwietnia.

3. Język
Angielski z racji grupy wielonarodościowej. Są osoby z Włoch, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i oczywiście z Polski.

4. Uczelnia i studenci
Wyższa Szkoła Bankowa, studia licencjackie, 3 rok, ścieżka angielskojęzyczna.

5. Emocje
Aż ciężko je opisać, to niesamowite uczucie przekazywać inny wiedzę, dzielić się doświadczeniem i wymieniać poglądami. Satysfakcja tym większa, jak widzę pracę w grupach, ich kreatywne podejście do zadań, niepewność w oczach i chęci lub ich brak. Byłam tam, dokładnie 10 lat temu, siedziałam w ławkach tej uczelni, wpatrywała się w wykładowcę i zastanawiałam co ze mną będzie za 10 lat. A teraz staram się i studentom pokazać, że wszystko jest możliwe, świat stoi otworem przed nimi i wszystko zależy od ich chęci i wyborów. Mogą wszystko.

Czy warto? Jasne. Powstaje coś nowego, coś niepowtarzalnego. Nie zapomnę tego doświadczenia do końca moich dni. Będzie procentować na przyszłość.

spelnione-marzenia

Komentarze
To Top