MiszMasz

aaa…unboxing

aaa...unboxing

I jest.
I przyszła.
I niespodziewanka.
I łzy się polały, bo przecież ja nie z tych, co paczki z poczty codziennie odbierają.
Ale sama paczka nie zaskoczyła tak, jak jej zawartość, a urodzinowy prezent przemyślany, z planem i receptą na idealny wieczór:

1.Skarpety, bo przecież wygoda najważniejsza i nic tak nie wprawia w nastrój kanapowego relaksu jak cieplutkie, wzorzyste skarpeciory.

socks

2.Cytryna, bo w takie ciemne i zimne wieczory to tylko wielgachny kubek herbaty z cytryną. Dla wtajemniczonych to nie nowość, ale jeśli zobaczycie mnie z kubkiem herbaty w dłoni, to znak że jestem przeziębiona bo tylko wtedy łapię się ostatniego sposobu na lepsze samopoczucie. Niestety, nie jestem z tych osób które kupują herbatki smakowe i delektują się ich rozgrzewającą mocą. Jestem dopiero na etapie wypracowywania w sobie dostarczania organizmowi wystarczającej ilości płynów.

cytryna3.KsiążkaChujowa Pani Domu” – idealne odzwierciedlenie mojej osoby w środowisku domowego zacisza. I tylko przyjaciółka może tak dobitnie dać mi do zrozumienia, żebym się ogarnęła. Z racji tego, iż to praca zawsze była numerem 1 w moim życiu, nie przywiązuję większej wagi do domowego ogniska, czyli nie spędzam każdej soboty szorując wszystko do błysku. Sprzątam, jak najdzie mnie wena, albo przy dłużej chwili wolnego, albo jak już nogi nie mam gdzie postawić i potykam się o zabawki Pablitowskiego. Ale gwarantuję, iż bycie chujową panią domu to też sposób na życie!

chujowa_pani_domu

4. KsiążkaSLOW LIFE według ojca Leona” – każdy kto mnie zna wie, że prędkość mojego życia nierzadko mnie przerasta i tak ciężko mi zatrzymać się, docenić chwilę… I co ciekawe od przyjaciółek otrzymuję poradniki o szczęściu, zarządzaniu czasu i właśnie korzystaniu z chwili. Aż nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że ukochaną książką czasów młodości (bo teraz to już balkonik i spacerniak) było Stowarzyszenie Umarłych Poetów i hasło Carpe Diem…

slow-life

 

Ostatnie dni pokazują mi ilu aniołów mam wokół, i nie mówię tylko o przyjaciółkach, odkrywam ludzi na nowo.

Happy Birthday to me;]

Komentarze
To Top